furniture_image2.jpg

розмір 65 см.

Сортировка: orderby Количество:
Отзывов (0)
800x595x306 Тумба під умивальник Омега 65 Альвеус біла. Оснащена дверцятами. Корпус виконаний з ламінованого ДСП у білому кольорі, має додаткове глянсове лакове покриття. Фасад складається з білих лицьових панелей, які виконані з МДФ і пофарбовані високоякісною вологостійкою емаллю з високим ступенем блиску. Ручки в тумбі врізні. Також можлива комплектація дзеркалом та пеналом.
Производитель: МФ "ПиК"
Цена: 4327 грн.
плюс доставка
Отзывов (0)
800x595x306 Тумба під умивальник Омега 65 Квадро на ніжках. Оснащена двома дверцятами всередині поличкою. Корпус виконаний із ДСП у білому кольорі, має додаткове лакове глянсове покриття. Фасад складається з двох білих лицьових панелей, які виконані з МДФ і пофарбовані високоякісною вологостійкою емаллю з високим ступенем блиску. Можлива комплектація дзеркалом та пеналом.
Производитель: МФ "ПиК"
Цена: 4547 грн.
плюс доставка
Отзывов (0)
800х595х306 Тумба під умивальник Лінеа на ніжках. Оснащена двома дверцятами всередині поличкою. Корпус виконаний із ДСП у білому кольорі, має додаткове лакове глянсове покриття. Фасад складається з двох білих лицьових панелей, які виконані з МДФ і пофарбовані високоякісною вологостійкою емаллю з високим ступенем блиску. Можлива комплектація дзеркалом та пеналом.
Производитель: МФ "ПиК"
Цена: 4617 грн.
плюс доставка
Отзывов (0)
800x625x445 Тумба під умивальник Тріо 65 на ніжках. Оснащена двома шухлядами. Корпус виконаний із ДСП у білому кольорі, має додаткове лакове глянсове покриття. Фасад складається з двох білих лицьових панелей, які виконані з МДФ і пофарбовані високоякісною вологостійкою емаллю з високим ступенем блиску. Можлива комплектація дзеркалом та пеналом.
Производитель: МФ "ПиК"
Цена: 5637 грн.
плюс доставка
Отзывов (0)
Тумба Фрея 65 Альвеус (Код: Т-126504-BP)
800х610х326 Тумба під умивальник Фрея 65 Альвеус біла. Оснащена дверцятами та шухлядами. Корпус виконаний з ламінованого ДСП у білому кольорі, має додаткове глянсове лакове покриття. Фасад складається з білих лицьових панелей, які виконані з МДФ і пофарбовані високоякісною вологостійкою емаллю з високим ступенем блиску. Ручки в тумбі врізні. Також можлива комплектація дзеркалом та пеналом.
Производитель: МФ "ПиК"
Цена: 4147 грн.
плюс доставка
Отзывов (0)
Тумба Фрея 65 Альвеус (Код: Т-086504-BP)
800х610х326 Тумба під умивальник Фрея 65 Альвеус біла. Оснащена дверцятами та шухлядою. Корпус виконаний з ламінованого ДСП у білому кольорі, має додаткове глянсове лакове покриття. Фасад складається з білих лицьових панелей, які виконані з МДФ і пофарбовані високоякісною вологостійкою емаллю з високим ступенем блиску. Ручки в тумбі врізні. Також можлива комплектація дзеркалом та пеналом.
Производитель: МФ "ПиК"
Цена: 3797 грн.
плюс доставка
Отзывов (0)
800х570х300 Тумба під умивальник Фрея 65 на ніжках. Оснащена двома дверцятами і шухлядкою, а всередині поличкою. Корпус виконаний з ламінованого ДСП у білому кольорі, має додаткове глянсове лакове покриття. Фасад складається з двох білих лицьових панелей і шухлядкою з декором, які виконані з МДФ і пофарбовані високоякісною вологостійкою емаллю з високим ступенем блиску. Ручки в цій тумбі мають форму крила метелика. Можливість комплектації дзеркалом та пеналом.
Производитель: МФ "ПиК"
Цена: 3777 грн.
плюс доставка
Отзывов (0)
800х610х346 Тумба під умивальник Cersania 65 на ніжках. Оснащена двома дверками та шухлядою. Корпус виконаний з ламінованого ДСП у білому кольорі, має додаткове глянсове лакове покриття. Фасад складається з двох білих лицьових панелей з декором, які виконані з МДФ і пофарбовані високоякісною вологостійкою емаллю з високим ступенем блиску. Ручки в тумбі врізні.
Производитель: МФ "ПиК"
Цена: 4067 грн.
плюс доставка
Отзывов (0)
800х610х346 Тумба під умивальник Cersania 65 на ніжках. Оснащена двома дверцятами всередині поличкою. Корпус виконаний з ламінованого ДСП у білому кольорі, має додаткове глянсове лакове покриття. Фасад складається з двох білих лицьових панелей з декором, які виконані з МДФ і пофарбовані високоякісною вологостійкою емаллю з високим ступенем блиску.
Производитель: МФ "ПиК"
Цена: 3397 грн.
плюс доставка
Copyright MAXXmarketing Webdesigner GmbH
http://tere-m.ru/