furniture_image6.jpg

розмір 55-56 см.

Сортировка: orderby Количество:
Отзывов (0)
820х525х300 Тумба під умивальник Артеко 55 на ніжках. Оснащена двома дверцятами всередині поличкою. Корпус виконаний із ДСП у білому кольорі, має додаткове лакове глянсове покриття. Фасад складається з двох білих лицьових панелей, які виконані з МДФ і пофарбовані високоякісною вологостійкою емаллю з високим ступенем блиску. Можлива комплектація дзеркалом та пеналом.
Производитель: МФ "ПиК"
Цена: 3147 грн.
плюс доставка
Отзывов (0)
510х800х279 Тумба під умивальник Артеко 55 на ніжках. Оснащена двома дверцятами всередині поличкою. Корпус виконаний із ДСП у білому кольорі, має додаткове лакове глянсове покриття. Фасад складається з двох білих лицьових панелей, які виконані з МДФ і пофарбовані високоякісною вологостійкою емаллю з високим ступенем блиску. Можлива комплектація дзеркалом та пеналом.
Производитель: МФ "ПиК"
Цена: 2917 грн.
плюс доставка
Отзывов (0)
800х510х340 Тумба під умивальник Basic 55 на ніжках. Оснащена дверцятами а всередині поличкою. Корпус виконаний з ДСП в білому кольорі, має додаткове лакове глянсове покриття. Фасад складається з білих панелей, які виконані з МДФ і пофарбовані високоякісною вологостійкою італійською емаллю з високим ступенем блиску. Ручки в тумбі врізні.
Производитель: МФ "ПиК"
Цена: 3497 грн.
плюс доставка
Отзывов (0)
800x540x446 Тумба під умивальник Кредо 55 на ніжках. Оснащена двома дверцями та шухлядою з дотяжкою. Корпус виконаний з ламінованого ДСП у білому кольорі, має додаткове глянсове лакове покриття. Фасад складається з двох білих лицьових панелей, які виконані з МДФ і пофарбовані високоякісною вологостійкою емаллю з високим ступенем блиску. Ручки в тумбі мають приховану форму. Можлива комплектація дзеркалом та пеналом.
Производитель: МФ "ПиК"
Цена: 4937 грн.
плюс доставка
Отзывов (0)
540x500x415 Тумба під умивальник Ріва 55 підвісна. Оснащена двома шухлядами. Корпус виконаний із ДСП у білому кольорі, має додаткове лакове глянсове покриття. Фасад складається з двох білих лицьових панелей, які виконані з МДФ і пофарбовані високоякісною вологостійкою емаллю з високим ступенем блиску. Можлива комплектація дзеркалом та пеналом.
Производитель: МФ "ПиК"
Цена: 4057 грн.
плюс доставка
Отзывов (0)
800х526х304 Тумба під умивальник Solas 56 на ніжках. Оснащена двома дверцями і шухлядкою, а всередині поличкою. Корпус виконаний з ламінованого ДСП у білому кольорі, має додаткове глянсове лакове покриття. Фасад складається з двох білих лицьових панелей, які виконані з МДФ і пофарбовані високоякісною вологостійкою емаллю з високим ступенем блиску. Ручки в тумбі мають пряму форму.
Производитель: МФ "ПиК"
Цена: 3117 грн.
плюс доставка
Отзывов (0)
800х526х293 Тумба під умивальник Solas 56 на ніжках. Оснащена двома дверцями та двома шухлядками. Корпус виконаний з ламінованого ДСП у білому кольорі, має додаткове глянсове лакове покриття. Фасад складається з двох білих лицьових панелей і двох висувних ящиків, які виконані з МДФ і пофарбовані високоякісною вологостійкою емаллю з високим ступенем блиску. Ручки в тумбі мають пряму форму.
Производитель: МФ "ПиК"
Цена: 3177 грн.
плюс доставка
Отзывов (0)
800х526х304 Тумба під умивальник Solas 56 на ніжках. Оснащена двома дверцями та двома шухлядками. Корпус виконаний з ламінованого ДСП у білому кольорі, має додаткове глянсове лакове покриття. Фасад складається з двох білих лицьових панелей і двох висувних шухляд, які виконані з МДФ і пофарбовані високоякісною вологостійкою емаллю з високим ступенем блиску. Ручки в тумбі мають пряму форму. Можливість комплектації дзеркалом та пеналом.
Производитель: МФ "ПиК"
Цена: 3177 грн.
плюс доставка
Отзывов (0)
800х526х304 Тумба під умивальник Solas 56 на ніжках. Оснащена двома дверцятами всередині поличкою. Корпус виконаний з ламінованого ДСП у білому кольорі, має додаткове глянсове лакове покриття. Фасад складається з двох білих лицьових панелей, які виконані з МДФ і пофарбовані високоякісною вологостійкою емаллю з високим ступенем блиску. Ручки у цій тумбі мають пряму форму.
Производитель: МФ "ПиК"
Цена: 3037 грн.
плюс доставка
Отзывов (0)
800x520x330 Тумба під умивальник Фрея 55 на ніжках. Оснащена двома дверцятами всередині поличкою. Корпус виконаний із ДСП у білому кольорі, має додаткове лакове глянсове покриття. Фасад складається з двох білих лицьових панелей, які виконані з МДФ і пофарбовані високоякісною вологостійкою емаллю з високим ступенем блиску. Можлива комплектація дзеркалом та пеналом.
Производитель: МФ "ПиК"
Цена: 2927 грн.
плюс доставка
Отзывов (0)
800х510х316 Тумба під умивальник Церсанія 55 на ніжках. Оснащена двома дверцятами та шухлядою. Корпус виконаний із ДСП у білому кольорі, має додаткове лакове глянсове покриття. Фасад складається з білих лицьових панелей, які виконані з МДФ і пофарбовані високоякісною вологостійкою емаллю з високим ступенем блиску. Можлива комплектація дзеркалом та пеналом.
Производитель: МФ "ПиК"
Цена: 3507 грн.
плюс доставка
Отзывов (0)
800х510х316 Тумба під умивальник Cersania 55 на ніжках. Оснащена двома дверцятами а всередині поличкою. Корпус виконаний з ДСП, ламіноване в білому кольорі, має додаткове лакове глянсове покриття. Фасад складається з двох білих лицьових панелей з декором, які виконані з МДФ і пофарбовані високоякісною вологостійкою італійською емаллю з високим ступенем блиску. Ручки в цій тумбі мають пряму форму.
Производитель: МФ "ПиК"
Цена: 2937 грн.
плюс доставка
Copyright MAXXmarketing Webdesigner GmbH
http://tere-m.ru/